O inwestycji

Jeżeli szukają Państwo wyjątkowego mieszkania, w wyjątkowej lokalizacji, cenią swój czas i jednoczesnie lubią kontakt z naturą,       to wszystko oferują POLSKIE DOMY, które realizują niepowtarzalną inwestycję w Opolu pod nazwą "Rubinowe Domy".

Rubinowe Domy położone są w bardzo atrakcyjnej lokalizacji miasta przy ul. Nizinnej (boczna ul. Partyzanckiej), w cichej i spokojnej dzielnicy domów jednorodzinnych. Inwestycja składać będzie się z dwóch usytuowanych równolegle do siebie, 4-kondygnacyjnych budynków, a w każdym z nich dwie klatki schodowe wykończone kamieniem naturalnym. W I etapie powstaje 49 wyjątkowych mieszkań 1, 2, 3, 4 pokojowych z tarasami, balkonami i własnymi ogrodami, dającymi dużą ilość przestrzeni od kilkudziesięciu       do blisko 200 m2. Natomiast w II etapie powstanie 38 funkcjonalnych mieszkań. 

Wszystkie mieszkania są dostosowane do indywidualnych potrzeb, o powierzchni od 27,5 m2 do 95 m2. Do każdego mieszkania dostępna jest komórka lokatorska. Przygotowano dużą ilość miejsc parkingowych, zlokalizowanych w garażach podziemnych. Bramy garaży - sterowane elektronicznie na pilota. Ponadto inwestor zadbał o naziemne miejsca parkingowe, również dla osób niepełnosprawnych.

Dbając o bezpieczeństwo przyszłych mieszkańców teren Rubinowych Domów zostanie ogrodzony i będzie przygotowany pod monitoring. Kolejnym atutem stanie się bezpieczny plac zabaw dla najmłodszych. Sąsiadujące tereny zielone, C.H. Karolinka, dostęp mediów miejskich, przychodni, aptek, szkoły, przedszkola jest dodatkową zaletą Rubinowych Domów.

Inwestor: Tradycja i wieloletnie doświadczenie, to atut firmy POLSKIE DOMY. Firmy o charakterze rodzinnym, która od lat realizuje inwestycje budowlane. Jest zarówno inwestorem jak i generalnym wykonawcą, łączącym własny potencjał budowlany, dający gwarancje rzetelności, terminowości i dbałości o jakość Rubinowych Domów.

Projekt: Widoczna dbałość o formę, ciekawe rozwiązania funkcjonalne, niepowtarzalna kolorystyka, nawiązujaca do szlachetnego kamienia, jakim jest rubin - zapewniła doświadczona i nagradzana pracownia architektoniczna PERSPECTIV z Wrocławia.

Doradztwo kredytowe: Wszystkie banki w jednym miejscu, oferujemy szeroki wachlarz ofert kredytowych, przygotowanych specjalnie dla przyszłych mieszkańców Rubinowych Domów. Nasi specjaliści pomogą w dopasowaniu najlepszej oferty do Państwa potrzeb.

CAŁOROCZNE UBEZPIECZENIE MIESZKAŃ GRATIS !

DLA KAŻDEGO KLIENTA UNIKATOWA KARTA VIP dająca możliwość skorzystania z wyjątkowego  rabatu u naszych Partnerów.